Налаштування Google Реклами КМС

Налаштування Google Реклами КМС для сантехніка.

Контекстно-медійна мережа Google (КМС) — це понад 2 мільйони сайтів та мобільних додатків (у тому числі, YouTube та Gmail), які є майданчиком для розміщення контекстної реклами.

Згідно зі своєю статистикою Google, КМС охоплює близько 90% аудиторії інтернету. Кожен сайт, що входить до КМС, проходить перевірку на відповідність умовам участі.

Google стверджує, що завдяки цим правилам у КМС немає ресурсів, які розміщують неякісний контент або створені виключно для публікації реклами.

Радіус показу реклами: Херсон, Антонівка, Чорнобаївка, Олешки, Камишани, Степанівка.

Рік налаштування КМС: 2020

Вартість налаштування КМС: 1000 грн.

Термін виконання: 1 день.

Замовити налаштування КМС

Використання контекстно-медійної реклами в кампаніях дозволяє:

Підвищити впізнаваність бренду

  • Яскраві візуальні образи, що використовуються в контекстно-медійній рекламі, запам’ятовуються набагато краще, ніж голий текст пошукових оголошень.

Залучити нових клієнтів

Аудиторія пошукової мережі бачить рекламу тільки коли шукає щось конкретне. Контекстно-медійні оголошення випереджають бажання клієнта. Вони пропонують продукти та послуги, які можуть зацікавити користувача, але про які він не знав раніше.

Повернути аудиторію на сайт

Технологія ремаркетингу дозволяє нагадати користувачеві про ресурс, до якого він коли виявляв інтерес, а також повернути на сайт клієнта, що сумнівається.